Wykonujemy hafty różnymi metodami – w zależności od życzenia klienta jak i możliwości zastosowania w danym wyrobie:

Haft


Haft wykonany bezpośrednio na wyrobie lub wykroju to metoda stosowana przez nas najczęściej. Haft pozwala trwale oznakować koszulkę, polar, ręcznik, czy czapkę. Nie wykrusza się i nie odkleja, świetnie się sprawdza w praniu.Aplikacja


Aplikacja to także haft bezpośrednio na produkcie ale z zastosowaniem tła z innego materiału – służy jako dodatkowa ozdoba lub w celu zmniejszenia kosztów wykonania gdy np. projekt logo znajduje się na innym tle.Naszywka


Haft wykonany na tkaninie lub filcu, służy do naszycia lub naklejenia na produkt gdy nie ma możliwości haftu bezpośrednio na na wyrobie np. na mundurach, mundurkach szkolnych, ocieplanych kurtkach.Wykonanie usługi obejmuje:
-przygotowanie programu hafciarskiego na podstawie projektu klienta –cena tego programu zależy od skomplikowania wzoru i waha się najczęściej w granicach 30-150zł. Wzory szczególnie proste lub skomplikowane mogą wykraczać poza te granice.

Cena ta jest zawsze ustalana indywidualnie bezpośrednio z klientem, na podstawie konkretnego projektu i dla danego wzoru pobierana jest jednorazowo.

W koszt przygotowania wchodzi też wykonanie próby:
-wykonanie haftu – cena zależy od skomplikowania i wielkości wzoru – a co za tym idzie wielkości zahaftowanej powierzchni i ilości ściegów. Nie zależy od ilości kolorów.

Cena ta także ustalana jest indywidualnie i zależy również od wielkości zamówienia.